Послуга "єМалятко" стала доступною у відділах ДРАЦС Черкас, Умані та Золотоноші

1562З метою створення сприятливих умов для реалізації прав дитини у 2020 році в Україні стартував експериментальний проєкт під назвою «єМалятко».

Лише на підставі однієї заяви батьки новонародженої дитини можуть отримати послуги в рамках комплексної послуги «єМалятко»:

- державна реєстрація народження дитини;
- реєстрація місця проживання народженої дитини;
- призначення допомоги при народженні дитини;
- визначення належності дитини до громадянства України;
- реєстрація народженої дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (отримання ІПН);
- присвоєння дитині унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР);
- визначення походження народженої дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою;
- призначення допомоги багатодітним сім’ям.

Скористатися таким сервісом відтепер можливо і в Черкаській області, а саме у відділах державної реєстрації актів цивільного стану міст Черкаси, Умані та Золотоноші.