Зміни у оформленні та обміні паспорта громадянина України

З 5 жовтня 2018 року набрали чинності зміни, внесені Урядом до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України».

Відповідно до внесених змін:
громадяни України мають можливість здійснити обмін паспорта у формі книжечки на паспорт у формі ID - картки за бажанням у будь-який час;
як і раніше особа, яка досягла 25- чи 45-річного віку може вклеїти фотокартку до паспорта у формі книжечки чи оформити новий паспорт у формі ID - картки.
‼ВАЖЛИВО: Якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася протягом місяця для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нової фотокартки, обмін паспорта на ID – картку здійснюється у обов’язковому порядку.
Міграційна служба наголошує, що обов’язкова заміна документів законодавством не передбачена, відповідно до закону всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їх дії.