Зміни у оформленні та обміні паспорта громадянина України

З 5 жовтня 2018 року набрали чинності зміни, внесені Урядом до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України».

ОНОВЛЕНО 10 ФОРМ ЗАЯВ У СФЕРІ РЕЄСТРАЦІЇ БІЗНЕСУ

doc24 вересня 2018 року набув чинності наказ Мін’юсту від 29.08.2018 р. № 2824/5 «Про внесення змін до деяких форм заяву сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», яким затверджено у новій редакції деякі форми заяв для юридичних осіб.

Переглянути та роздрукувати нові заяви можна за цим посиланням.

Звіт за І півріччя 2018 року

Для якісного надання адміністративних послуг громадянам нашого міста функціонує Центр надання адміністративних послуг. Пріоритетом в роботі Центру є наближення послуг до людей, задоволеність та рівень довіри відвідувачів.

Реєстрація місця проживання - найпопулярніша послуга у ЦНАП

З 1 травня 2018 року діють нові правила призначення житлових субсидій. Від складу зареєстрованих осіб за певною адресою залежить право на отримання власником житла субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

У травні 2018 року до ЦНАП за даною послугою звернулося у 2 рази більше відвідувачів, ніж у попередні періоди.

Якнайкраще проінформувати громадян - основна мета управління праці та соціального захисту населення та працівників ЦНАП.

Встановлено POS-термінал

З метою створення умов для оплати адміністративного збору в приміщенні Центру надання адміністративних послуг згідно договору з АТ "Ощадбанк" розміщено POS-термінал на робочому столі адміністратора. Відвідувачі зможуть здійснити оплату адміністративної послуги банківською карткою не виходячи із ЦНАП, а це додаткові зручності для заявників.

Продовжити

Нормативно-грошова оцінка земель не змінилась

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє, що  індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

Продовжити

Змінено вартість адміністративного збору за надання відомостей з Державного земельного кадастру

Відповідно до Закону України «Про державний земельний кадастр» та Державного бюджету України на 2018 рік змінено адміністративний збір за надання таких послуг:

Змінено розмір адміністративного збору

image003З 1 січня 2018 року змінився розмір адміністративного збору за надання послуг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу. Зокрема, нові розцінки діють для проведення державної реєстрації прав, реєстраційної дії, або запиту про надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.