Держгеокадастр спрощує процедуру надання адміністративної послуги «Видача витягу з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників»

iber 2020 03 16 16 36 25 avaЗавдяки впровадженню такого функціоналу користувачі отримують можливість формувати витяги із Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників в автоматичному режимі.

Продовжити

В Україні з'явився новий сервіс, який спрощує процедуру розмитнення автомобілів

image001Українська митниця запускає послугу онлайн-розмитнення легкових автомобілів. Відповідна послуга «ввезення легкового автомобіля» з'явилася в «Особистому кабінеті» на сайті Державної митної служби України.

Продовжити

В Україні запрацював застосунок "ДІЯ"

DIAЗастосунок державних послуг онлайн "Дія" став доступний для скачування, зараз у застосунку доступні водійське посвідчення та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Застосунок можно завантажити в App Store та Google Play.

В Україні з 1 квітня планують запровадити електронні лікарняні

Результат пошуку зображень за запитом електронні лікарняніУряд ухвалив постанову, яка дасть змогу лікарям виписувати лікарняні онлайн. Як повідомляється, процес видачі електронного лікарняного буде автоматизовано.Так,  кожен лікар, який видає лікарняний повинен буде підписати документ своїм цифровим підписом в електронній системі. Далі інформація через реєстр в Пенсійному Фонді автоматично передаватиметься у Фонд соціального страхування, і там одразу знатимуть, що людина захворіла і повинна отримати компенсацію, оскільки є платником єдиного соціального внеску.

Продовжити

Мінцифри запускає національну онлайн-платформу з цифрової грамотності

1282Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Мінцифри, зокрема, має забезпечити виконання цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути»

Продовжити

В Україні запровадили послугу «Електронна трудова книжка»

image001Пенсійний фонд України створив новий сервіс на вебпорталі електронних послуг, який дозволяє громадянам переглядати відомості про трудову діяльність. У «Електронній трудовій книжці» інформація відображаєтьсь про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця

Продовжити

ДАБІ забезпечила доступ до інформації з Єдиного реєстру дозвільних документів у формі відкритих даних

1223Єдиний реєстр дозвільних документів на будівництво відтепер доступний у формі відкритих даних. Держархбудінспекція опублікувала відповідний набір на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних

Продовжити

У тестовому режимі запрацював онлайн-сервіс Держлікслужби з видачі ліцензій для фармацевтичного ринку

1202У тестовому режимі запрацював онлайн-сервіс Держлікслужби з отримання дозвільних документів, а саме – щодо ліцензування діяльності з виробництва та імпорту лікарських засобів, а також – роздрібної та оптової торгівлі. Одна серед найбільш затребуваних функцій Держлікслужби стала доступною для тестування представниками бізнесу:

Продовжити

Увага! Відбулися зміни у сфері державної реєстрації прав та реєстрації бізнесу

1142 12 листопада 2019 року відбулися зміни у сфері державної реєстрації прав та реєстрації бізнесу, тож які новації чекають на громадян.

На Черкащині запрацювали ще три ЦНАП

1182В 2019 році до загального переліку діючих Центрів надання адміністративних послуг Черкаської області додалися ще три ЦНАП при Леськівській, Сагунівській та Матусівській ОТГ.