Мінцифри запускає національну онлайн-платформу з цифрової грамотності

1282Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Мінцифри, зокрема, має забезпечити виконання цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути»

Продовжити

В Україні запровадили послугу «Електронна трудова книжка»

image001Пенсійний фонд України створив новий сервіс на вебпорталі електронних послуг, який дозволяє громадянам переглядати відомості про трудову діяльність. У «Електронній трудовій книжці» інформація відображаєтьсь про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця

Продовжити

ДАБІ забезпечила доступ до інформації з Єдиного реєстру дозвільних документів у формі відкритих даних

1223Єдиний реєстр дозвільних документів на будівництво відтепер доступний у формі відкритих даних. Держархбудінспекція опублікувала відповідний набір на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних

Продовжити

У тестовому режимі запрацював онлайн-сервіс Держлікслужби з видачі ліцензій для фармацевтичного ринку

1202У тестовому режимі запрацював онлайн-сервіс Держлікслужби з отримання дозвільних документів, а саме – щодо ліцензування діяльності з виробництва та імпорту лікарських засобів, а також – роздрібної та оптової торгівлі. Одна серед найбільш затребуваних функцій Держлікслужби стала доступною для тестування представниками бізнесу:

Продовжити

Увага! Відбулися зміни у сфері державної реєстрації прав та реєстрації бізнесу

1142 12 листопада 2019 року відбулися зміни у сфері державної реєстрації прав та реєстрації бізнесу, тож які новації чекають на громадян.

На Черкащині запрацювали ще три ЦНАП

1182В 2019 році до загального переліку діючих Центрів надання адміністративних послуг Черкаської області додалися ще три ЦНАП при Леськівській, Сагунівській та Матусівській ОТГ.

Меморандум з Міністерством цифрової трансформації

Держгеокадастр підписав Меморандум з Міністерством цифрової трансформації та міжнародними партнерами щодо розвитку електронних послуг, відкритих даних та електронної взаємодії. Джерело.

Україна вступає в еру якісних та доступних державних послуг

З метою утвердження функціонування сервісної держави - держави для громадян і бізнесу, забезпечення належної реалізації прав фізичних та юридичних осіб у сфері надання публічних, у тому числі адміністративних, послуг, створення сучасної інфраструктури, зручних та доступних електронних сервісів для надання таких послуг Президент 4 вересня 2019 року підписав Указ № 647/2019 "Про деякі заходи із забезпечення надання якісних публічних послуг"

Продовжити

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Державний реєстр прав) здійснюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно їх обтяжень» (далі – Закон), Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 599) (далі – Порядок).

Продовжити

Куди скаржитись на державного реєстратора? Де розміщуютьсяоголошення про час і місце розгляду скарг?

Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації можуть бути оскаржені до Міністерства юстиції України та його територіальних органів або до суду.

При Міністерстві юстиції України, його територіальних органах створено Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.