• Новини

Діяльність ЦНАП за 9 місяців 2018 року

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) вже 5 років працює в місті. На сьогодні ЦНАП – це сучасний офіс, який діє за принципом «єдиного вікна», де громадяни можуть отримати більшість адміністративних послуг в залежності від життєвої ситуації. Пріоритетом в роботі Центру є задоволеність та рівень довіри його відвідувачів.

Продовжити

ДрукE-mail

Зміни у оформленні та обміні паспорта громадянина України

З 5 жовтня 2018 року набрали чинності зміни, внесені Урядом до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України».

Продовжити

ДрукE-mail

ОНОВЛЕНО 10 ФОРМ ЗАЯВ У СФЕРІ РЕЄСТРАЦІЇ БІЗНЕСУ

doc24 вересня 2018 року набув чинності наказ Мін’юсту від 29.08.2018 р. № 2824/5 «Про внесення змін до деяких форм заяву сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», яким затверджено у новій редакції деякі форми заяв для юридичних осіб.

Переглянути та роздрукувати нові заяви можна за цим посиланням.

ДрукE-mail

Звіт за І півріччя 2018 року

 Для якісного надання адміністративних послуг громадянам нашого міста функціонує Центр надання адміністративних послуг. Пріоритетом в роботі Центру є наближення послуг до людей, задоволеність та рівень довіри відвідувачів.

Продовжити

ДрукE-mail

Реєстрація місця проживання - найпопулярніша послуга у ЦНАП

З 1 травня 2018 року діють нові правила призначення житлових субсидій. Від складу зареєстрованих осіб за певною адресою залежить право на отримання власником житла субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

У травні 2018 року до ЦНАП за даною послугою звернулося у 2 рази більше відвідувачів, ніж у попередні періоди.

Якнайкраще проінформувати громадян - основна мета управління праці та соціального захисту населення та працівників ЦНАП.

 

ДрукE-mail

Встановлено POS-термінал

З метою створення умов для оплати адміністративного збору в приміщенні Центру надання адміністративних послуг згідно договору з АТ "Ощадбанк" розміщено POS-термінал на робочому столі адміністратора. Відвідувачі зможуть здійснити оплату адміністративної послуги банківською карткою не виходячи із ЦНАП, а це додаткові зручності для заявників.

Продовжити

ДрукE-mail

Нормативно-грошова оцінка земель не змінилась

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє, що  індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

Продовжити

ДрукE-mail

Змінено вартість адміністративного збору за надання відомостей з Державного земельного кадастру

Відповідно до Закону України «Про державний земельний кадастр» та Державного бюджету України на 2018 рік змінено адміністративний збір за надання таких послуг:

Продовжити

ДрукE-mail

О новой Joomla на JooMix.org