Отримання земельних ділянок учасниками АТО

cnap atoУчасникам бойових дій (до яких відносяться особи, визначені статтями 5, 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту») надаються, зокрема, такі пільги як першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Міжнародна конференція з представниками ЦНАП України

9-10 жовтня 2017 року у м. Київ відбулась міжнародна конференція з питань реформи системи надання адміністративних послуг та децентралізації повноважень.

В роботі конференції взяли участь представники обласних адміністрацій, територіальних громад, заступники міських голів, керівники ЦНАПів з усієї України.

Як спрацював Центр надання адміністративних послуг за 9 місяців 2017 року

cnap anketaЦентр надання адміністративних послуг функціонує з травня 2013 року, з січня 2015 року Центр розміщений за адресою, яка стала відома багатьом мешканцям нашого міста: вул. Горького, 32/6 (колишній магазин "Електрон"). Пріоритетом в роботі Центру є задоволеність та рівень довіри   його відвідувачів.

Продовжити

У ЦНАП проведено навчання щодо змін у законодавстві, що регулює містобудівну діяльність

navchannia20 вересня 2017 року спеціалістами відділу державного архітектурно-будівельного контролю Уманської міської ради  проведені навчальні заходи з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг  щодо прийому документів для надання дозволів на будівництво та реєстрації декларацій про готовність об'єктів до експлуатації, пов'язаних зі змінами до законодавства про містобудівну діяльність.

Продовжити

Анкета якості надання адміністративних послуг у Черкаській області

grafЗазначене опитування допоможе нам з’ясувати ваші побажання, реалізувати їх та зробити певні висновки щодо покращення надання адмінпослуг.
Ваша думка для нас дуже важлива!

Звіт за 1 півріччя 2017

cnap 666 300x225Для якісного надання адміністративних послуг громадянам нашого міста функціонує Центр надання адміністративних послуг.

На сьогодні фізичні та юридичні особи через адміністраторів Центру можуть отримати 81 вид адміністративних послуг, що на 12 різновидів послуг більше, ніж у минулому році.

НАБУВ ЧИННОСТІ ЗАКОН ПРО СКАСУВАННЯ ПЕЧАТОК

pechatky biznes 119 липня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями» (далі - Закон), який удосконалює державне регулювання використання печаток у господарській діяльності.

Продовжити

Про призупинення прийому декларацій щодо містобудівної діяльності

mistob dУ зв`язку із набранням чинності 10.06.2017 р. Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», яким передбачено основні зміни, які пов`язані із переходом із триступеневої (повідомлення, декларація, дозвіл) на двоступеневу (повідомлення, дозвіл) дозвільну систему у

Продовжити

У ЦНАП запроваджено СМС-інформування заявників.

CNAP ava2З 5 квітня 2017 року у Центрі надання адміністративних послуг  запроваджено інформування заявників про результат надання замовленої ними адміністративної послуги за допомогою СМС- повідомлення.